Home > Uncategorized > UUSI RIIDEID VÕIB KESKKONNASÕBRALIKULT OSTA KA INTERNETIST

UUSI RIIDEID VÕIB KESKKONNASÕBRALIKULT OSTA KA INTERNETIST

Riideesemete korduvkasutusega puutuvadteatud määral kokku kõik. Riideesemete eluea pikendamine ehk nende laenamine, edasimüümine, äraandmine ja ümbertöötlemine on ka Eestis saamas järjest tavapärasemaks. Ostes meeldiva ihukatte justnimelt second-hand-poest, on rõõm küllap suuremgi kui uhiuue, aga kalli ihuvarju soetamisel.

Paljudele on mööda rõivapoode kolamine üks tänuväärsemaid lõõgastusi. Ent küllap olete teinekord märganud ka igavlevaid abikaasasid, kes seal parema meelega ei oleks. Nemad sooviksid oma riidekappi uusi esemeid otsida pigem internetist(vaata siit – naiste rõivad internetis). Suur võib olla mõne inimese imestus, kuuldes, et netist leiab ka väga häid uusi ja vähekasutatud riideid, kusjuures neid ei pea tellima sadade või tuhandete kilomeetrite kauguselt.

Vähekasutatud riided veebipoest

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on külastajad hinnanud pikki aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud hea kvaliteediga kaup pärineb otse riiete kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub meeldivat veebipõhist ostuvõimalust oma vähekasutatud riietele ka kauplus Kilomax. Netipoes ootavad uusi omanikke unikaalsed esemed, lugematud brändid ning ootamatult mitmekülgne valik mudeleid ja mõõtmeid.

Sel moel saab vähekasutatud riiete kaupluses riiete valimist kogeda seegi, kes eelistaks oma riideostud joonde ajada näiteks päevasel ajal kontoris netis surfates. Teel koju jääb üle vaid saadetis automaadist üles korjata. Muidugi on alati ka oht, et veebist valitud riideese on pisut vales suuruses, aga siis on võimalik see lihtsa vaevaga tagasi saata.

Tule ja veendu ise

Uus naiste- ja meesteriiete netipood on mõeldud neile, kes hindavad head väljanägemist ja kvaliteeti – valikust leiab nimekate brändide erilised rõivad ja jalatsid, mis muudavad omaniku igas olukorras enesekindlaks.

Kasutajasõbralikus e-poes võivad mehed tutvuda mitmekülgse valiku jopede, pükste, lühikeste pükste, pintsakute, jakkide, kampsunite, spordiriiete ja paljude teiste riideesemetega. Naiste jaoks on veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, sukkpüksid, ööriided, aksessuaarid, jalatsid ja veel palju muud. Ühtlasi leiab veebipoest riideid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

E-Kilomaxist leiate usaldusväärseid rõivaid ja jalatseid nii meestele kui naistele. Ainult ühe klikiga leiate kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis muudab koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Pidage meeles, et Kilomaxis ei tähenda “kasutatud riided” mingil juhul seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kehv. Enamik riideid on täiesti uued – selles võib ise veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *