Home > Uncategorized > Talleta ilusad sündmused ning telli üks vahva kalender.

Talleta ilusad sündmused ning telli üks vahva kalender.

Kalender sobib ideaalselt kellelegi kinkimiseks – emal oleks kahtlemata rõõm kauni kalendri üle. Teine hea idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele samuti vahvad laused kirja panna.  Meie valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid eridisainiga. Leiad kindlalt enda jaoks vajaliku!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte asetada oma armsaim pilt seinale, et seda iga hetk imetleda? Kui aga Sa arvad, et see on Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised muudavad toa stiilsemaks.  Samuti on valikus kleebised ka väikebussidele ning teist sorti masinatele, mida saad ka ise kujundada.

Kui oled tudeng, siis on köitmine ilmselt Sinu jaoks aktuaalne. Soodsa hinnaga arvestustöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Kui aga Sinul veel puudub isiklik visiitkaart siis nüüd on hea hetk selle muretsemiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on vahva viis, kuidas toale iseloomu lisada. Foto võid välja valida ise ning selle seinale riputada. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale- Picturehappy!

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *