Home > Uncategorized > SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Tõenäoliselt ei ole tavaline inimene arutlenud, kui palju on võimalusi tänapäeval fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga päikeseline ning arvatavasti ka samuti põnev. Kui on toredad sündmused, siis on ka rohkelt ilusaid hetki mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on soodsam kui teiste kampaaniate ajal.  Lisaks pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on tore pärast meenutada, kui palav suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on samuti lahe kingitus näiteks vanematele. Veel üks võimalus on luua kalender – saad ise valida millised fotopildid, millisesse kuusse lisad ja lisaks äramärkida ka kõikide lähedaste sünnikuupäevad.  Kalendrid on samuti tore kingitus igaühele, eriti lähedasele (arikliendile).

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui paned seina peale maitseka ning enda jaoks toreda foto. Näiteks, on võimalik fototapeedile panna foto endale tähtsast kohast – kodukant või lihtsalt lummav looduspilt, või ka fotopildi enda lähedastest – kas siis koduloomast või oma pereliikmest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend lisab natuke stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina populaarsemaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõpruskondade ja firmade seas.  Miks mitte disainida ägedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on pealegi võimalik osta ka erisuguseid muid tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  väga üsna kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on olemas. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erinevatest materjalidest. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma tegemisi promoda mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis mõistad hästi, kuidas õiged mõtted ilmuvad viimsel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures kiire ja mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *