Home > Uncategorized > SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

Arvatavasti ei ole tavaline kodanik mõelnud, milliseid on variante nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvekuudel on olnud oodatust rohkem seiklusi? Kui on toredad seiklused, siis on ka rohkelt mälestusi mida pildile püüda.  Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie juures on kõige mugavam! Lisaks pakume võimalust mugavalt internetikeskkonnas teha ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul vaadata, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris armas kingitus enda sõpradele. Teine võimalus on teha kalender – saad ise otsustada mis fotod, mis kuusse lisad ja samamoodi äramärkida ka kõikide asjaosaliste sünnipäevad.  Kalendrid on loomulikult armas kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on tähtsaks jäänud mõni hetk, mida sooviksid näha vahepidamata, siis telli seina fototapeet. Näiteks, võid fototapeedile panna foto endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus pilt loodusest, või ka foto enda lähedastest – kas siis loomast või oma perekonnaliikmetest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi hea alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab natuke stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina levinumaks.  Kui varem oli trükk riietele pigem aktuaalsem ainuüksi spordimeeskondade seas, siis nüüd teevad seda kõik kes tahavad, et miski seljas neid seoks. Telli ainulaadsed t-särgid oma sõpradele – nii leiate kergelt kogu seltskonna suuremal üritusel üles- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/trukk-riietele/.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on pealegi võimalik tellida ka erisuguseid muid tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – kirjuta meile ja me juhendame sind. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ja ka erinevast materjalist. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma firmat reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Pealegi on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nende jaoks, kes soovivad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *