Home > Uncategorized > SUVEHOOAEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

SUVEHOOAEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

Kas Sina oled kunagi mõtisklenud, mida saaks luua fotodega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning lisaks veel palju võimalusi!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud natuke lahedamad seiklused? Siis on vist ka õnnestunud teha ilusaid pilte! Fotode trükkimine meie kaupluses on soodsam kui teiste kampaaniate ajal.  Kui aga soovid kõik pildid kaante vahele mahutada, siis on parim lahendus luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga tore vaadata! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kink oma lähedastele. Teine võimalus on kokku panna kalender – saad ise otsustada millised fotod, millise kuu alla lisad ja samamoodi märgistada ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kabinetti vajalikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/menuud-ja-joogikaardid/.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina ilusa ning enda jaoks armsa foto. Näiteks, saad fototapeedile lisada foto endale armsast kohast – kodu või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka fotopildi oma armsamatest – kas siis loomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei taha kogu seinale pilti trükkida, siis teine võimalus tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend on kaunis element seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade seltskondade ja firmade seas.  Miks mitte disainida ainulaadsed särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ning minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik osta ka palju muid tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Näiteks võime trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – kirjuta meile ja me juhendame sind hea meelega. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui soovid oma tegemisi reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Kui aga oled tudeng, siis mõistad hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad pähe kõige viimasel hetkel. Seetõttu on köitmine meie kaupluses väga kiire ja mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *