Home > Uncategorized > SUUREPÄRASE TOOTEVALIKUGA HOKIPOOD

SUUREPÄRASE TOOTEVALIKUGA HOKIPOOD

Ole valmis – põnev hooaeg on jälle algamas! Meie hokipood ootab uusi ja vanu kliente uudistama. Kahtlemata oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal.

Töötame selle nimel, et meie esinduspoe kaubavalikus oleks pidevalt ainult kõige parem ja modernseim jäähokivarustus. Hokihooaja alguse puhul on meil ka sooduspakkumisi – ehk leiad ka endale midagi sobivat!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kotid

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on väga suur valik hokivarustust vaid usaldusväärsetelt firmadelt. Veebipoe kaupade seas on uisud, kepid, kaitsmed ja aksessuaarid – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses saadaval.

 

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende tarvikud. Otsingu abiga vali vajalikud omadused ning tutvuda valikuga. Kui tahaksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas kujuneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Leia endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie veebikaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on üsna mitmekülgses valikus ja mitmesuguste detailidega.   Jäähoki uisud leiad eraldi kategooria all. Otsingu abiga on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning leida just see kõige parem.  Jääspordis peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada tulemusi ja mugavusetunnet. Pealekauba saaksid juurde muretseda ka laias valikus mitmesuguseid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide seas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Leia endale sobilikke omadustega vägev nokamüts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad sooja riietuse rubriigi alla.  Võimsa prindiga või hea hingavusega – vali kõik omadused koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku sa teed, on see korralik.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske sport, siis on tähtis, et varustus oleks eriti vastupidav.  Kui tahad muretseda kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Aitame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailirikkamad kui alguses tundub. Peale seda leiate meie juurest ka kõige populaarsemad tooted.

Uus hooaeg – uus varustus!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *