Home > Uncategorized > Salvesta enda hetked ning telli üks lõbus kalender.

Salvesta enda hetked ning telli üks lõbus kalender.

Kalender sobib perfektselt ka kinkimiseks – vanaemal oleks kindlasti rõõmus meel sellise kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane kink – võimalik on iga foto kõrvale kirja panna armas jutuke, et fotomälestus meeldejäävam oleks.   Telli enda jaoks sobivas suuruses kalender koju. Kalendrivalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodsamad!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto pereliikmetest, oma loomast või autost. Kui aga Sa arvad, et see on Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised muudaksid seina stiilsemaks.  Loo ise enda jaoks kleebised meie veebikeskkonas!

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sulle tuttav teema. Ära riski enda diplomitööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis praegu on kõige parem hetk visiitkaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Pildi saad valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode printimine trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *