Home > Uncategorized > KVALITEETNE VARUSTUS

KVALITEETNE VARUSTUS

On kõige õigem moment teha ettevalmistusi lähenevaks hoki hooajaks. Meie hokipood palub kõiki huvilisi uudistama. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes kõige paremini varustatud. Teeme tööd selle nimel, et meie kaupluse valikus oleks kogu aeg ainult kvaliteetseim ja modernseim jäähokivarustus. Kaupluses on väga suur valik erinevaid tooteid – tule ja tutvu juba täna!

 

Tootevalikus on üsnagi suur valik jäähokivarustust vaid usaldusväärsetelt brändidelt. Kaupluse varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ning lisatarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Sisene meie e-poodi ja võib-olla oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna suures valikus ja erisuguste detailidega.   Jäähoki uisud on rubriigi all. Otsingufiltri abil saad mängida uiskude omadustega ning leida just see kõige parem.  Uisutajale peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada tulemusi ning mugavusetunnet.  Kauplusest leiad ka kõiksugused lisatarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Eriliselt moodsad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Suvise tootevaliku all on ka nokamütsid.  Kaubavalikusse olema lisanud kõik kõvemad tegijad, seega mütsid on eriti moekad. Otsi omale parimate omadustega stiilne müts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse kategooria alla.  Valik on samuti lai, aga kõik varustus on vaid kõige parematelt kaubamärkidelt. Leia heakvaliteedilised ja kerged hokisärgid trennides käimiseks või vahva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, saame aru kui oluline on hokivarustuse kvaliteet. Kui soovid osta kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind tooteinfo jagamisega, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Saame aru, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Pluss on meil alati valikus ka kõige uuemad kaubad.

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *