Home > Uncategorized > Jäädvusta ilusad sündmused ning telli üks kaunis kalender

Jäädvusta ilusad sündmused ning telli üks kaunis kalender

Miks mitte valmistada kalender lastelaste mälestustega armsale vanaisale? Teine lahe lahendus on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele mõned lahedad laused kirja panna.   Telli endale valitud mõõdus kalender koju. Tootevalik on üüratu, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul kampaaniahinnaga!

Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet!  Miks mitte panna oma armsaim pilt seinale, et seda iga päev jumaldada? Seinakleebised on väga ideaalne aksessuaar värvitud seintele. Lisaks on olemas kleebised ka firmaautodele ning muudele asjadele, mida saab vajadusel ise kujundada.

Korralik bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid vägagi oluline osa selle protsessis. Pole vaja riskida enda lõputööga ning tee köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on sel kuul allahindlusega. Kui aga Sul veel puudub isiklik visiitkaart siis praegu on hea hetk visiitkaardi loomiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on vahva idee, kuidas seinale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode printimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *