Home > Uncategorized > HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA VAJALIKU HOKIVARUSTUSE

HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA VAJALIKU HOKIVARUSTUSE

On õige aeg teha ettevalmistusi algavaks hoki põhihooajaks. Meie hokipood palub kõiki huvilisi uudistama. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Soovime enda huvilistele pakkuda vaid korralikku kaupa. Hooaja alguse puhul on poes ka eripakkumisi – saa osa neist!

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad varustuse kvaliteedi. Uisud, riided, kotid, tarvikud, kepid – vaata kõiki tooteid e-poes! Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikeppi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Leia endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on päris laias valikus ja erinevate detailidega.  Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud ainult tüdrukutele.  Jääspordis peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada tulemusi ja mugavust.  Internetipoest leiad ka kõiksugused tarvikud, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub nii suvist kui talvist riietust. Suvise tootevaliku all on lisaks nokamütsid.  Tootevalikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on väga stiilsed. Filtri abiga saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse kategooria alla.  Võimsa prindiga või heade spordiomadustega – vali kõik omadused koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see korralik.

 

TULE OSTLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, saame aru kui tähtis on varustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Abistame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju detailirikkamad kui alguses tundub. Sirvi veebipoodi või tule kohapeale!

Uus hooaeg – uus varustus!

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *