Home > Uncategorized > HOKIPOOD, KUST SAAD SOBIVA TRENNIVARUSTUSE

HOKIPOOD, KUST SAAD SOBIVA TRENNIVARUSTUSE

On õige aeg teha ettevalmistusi lähenevaks jäähoki sessooniks. Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi uudistama. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Töötame selle nimel, et meie poe kaubavalikus oleks alati ainult kvaliteetseim ja kaasaegsem valik. Hokihooaja alguse puhul on meil ka eripakkumisi – saa osa neist!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Tootevalikus on päris mitmekülgne valik jäähokivarustust vaid professionaalsetelt brändidelt. Kaupluse toodete sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ning tarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed/saarekaitsed

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Filtri abil vali vajalikud omadused ja tutvuda valikuga. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Osta endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt.  Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Otsingufiltri abiga saad mängida uiskude varustatavusega ning leida just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seetõttu on oluline, et need oleks korralikud ja vastupidavad. Lisaks saad kaasa muretseda ka laias valikus tarvikuid, sh trenažöörid ja tahvlid.

 

RIIETUS

 

Väga lahedad riided soojaks ja külmaks hooajaks. Suvise valiku all on samuti nokamütsid.  Valikusse olema lisanud kõik suuremad kaubamärgid, seega mütsid on eriti moekad. Leia endale parimate omadustega äge nokats!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse rubriigi hulka.  Ägeda prindiga või sportlikud – vali kõik omadused koos või eraldi. Aga võid olla kindel – ükskõik, mis valiku sa teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga kurnav sport, siis on tähtis, et jäähokivarustus oleks väga vastupidav.  Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Toetame sind tooteinfo jagamisega, et lihtsustada ostlemist. Saame aru, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – nüansse on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Lisaks püüame valikusse lisada ka kõige popimad tooted.

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

You may alo like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *